Dzień Dobry Świecie !!

Witaj Podróżniku w mych skromnych progach, rozsiądź się wygodnie w swoim ulubionym fotelu. Znajdujesz się właśnie na moim blogu life stylowym, gdzie każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie.

Drogi Czytelniku jesteś właśnie świadkiem jego narodzin i jest mi bardzo miło gościć Cię w tym wyjątkowym dla mnie miejscu. Od dłuższego czasu planowałem stworzyć własne miejsce w globalnej sieci, gdzie będę mógł dzielić się tym wszystkim, co mnie interesuje i ciekawi oraz moimi przemyśleniami. W związku tym postanowiłem wziąć się do roboty: zbudować miejsce, gdzie będę publikować swoją autorską twórczość. Mam ciekawe pomysły na fajne treści zamieszczane na tym blogu, które będą realizowane w miarę możliwości.

Materiały, które znajdą się na tym blogu będą dotyczyć spraw, które mnie, w jaki kol wiek sposób dotknęły i poruszyły, będą dotyczyć życia, ale również czasu wolnego, filmów, muzyki i wiele, wiele więcej innych spraw. Postanowiłem tworząc bloga na tematykę lifestylowe, gdyż nie chciałem się zamykać tylko w jednej konkretnej dziedzinie. Między przerwami od czytania felietonów zapraszam do śledzenia moich kont społecznościowych, które również będą bardzo atrakcyjne.

Szata graficzna w ciekawy sposób ukazuje ciekawy wygląd bloga, który jest minimalistyczny. Czytelnik widzi tylko sam artykuł bez tych wszystkich rzeczy, które potrafią odwrócić wzrok od czytanego tekstu. Fotografie starannie dobierane i umieszczane do danego tekstu, tworzą miejsce, do którego z chęcią się wraca. Liczę na życzliwe przyjęcie i życzę ciekawej lektury pierwszego oraz wszystkich kolejnych felietonów. Zachęcam do regularnego odwiedzania, by być zawsze na bieżąco, jak również do aktywnego komentowania. Mam również nadzieję, że blog się spodoba i zostaniesz tutaj na dłużej.

_____________

Materiały redakcyjne znajdujące się na blogu: https://andrzejwlodarczyk.home.blog są wyłącznie własnością Andrzeja Włodarczyka. Stanowią one własność intelektualną. W związku z tym, w powołaniu na art. 25 Ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych, autor bloga nie wyraża zgody na rozpowszechnianie (przedruk, wykorzystanie w przestrzeni internetowej, etc.) jakichkolwiek informacji zawartych na blogu: https://andrzejwlodarczyk.home.blog bez pisemnej zgody autora.

Autor bloga nie ponosi odpowiedzialności za treści we wpisach w komentarzach.

Copyright © 2020 Andrzej Włodarczyk – Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s